Проти екс-президента ФІФА Блаттера відкрили ще одну справу

9 Вересня 2016, 20:18

Комісія з етики Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) відкрила ще одну справу проти колишнього президента організації Йозефа Блаттера та двох колишніх функціонерів. Про це заявили у ФІФА.

Крім Блаттера справи були відкриті також проти колишнього генерального секретаря ФІФА Жерома Вальке та колишнього фінансового директора Маркуса Каттнера. Справа пов'язана з виплатою мільйонних сум зарплатні, бонусів та комісійних, зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, у червні 2015 року в ФІФА заявили, що, згідно з внутрішнім розслідуванням, за п'ять років (з 2010 по 2015 рік) Блаттер та Каттнер збагатилися на 79 мільйонів швейцарських франків.

У зв'зку з корупційним скандалом ФІФА відсторонила від футболу Блаттера та Платіні на вісім років, пізніше скоротивши цей термін до шести. На посаді президента ФІФА 79-річного Блаттера у лютому 2016 року змінив Джанні Інфантіно.

Жерома Вальке звільнили з посади генсека ФІФА 13 січня 2016 року та оштрафували на 102 тисячі доларів США, а також відсторонили від футболу на 12 років через зловживання службовим становищем