Протягом ночі та ранку Вірменія і Азербайджан продовжували взаємні обстріли

28 Вересня 2020, 09:44

 Між Вірменією і Азербайджаном протягом ночі на 28 вересня тривали бойові дії в Нагірному Карабасі. У так званій Нагірно-Карабахської республіці заявили про загибель ще 15 військових. Водночас Вірменія і Азербайджан звинувачують одна одну у відновленні бойових дій у понеділок, 28 вересня. Про це повідомляють прес-служби Міністерства оборони Азербайджану, Вірменії та Нагірно-Карабахської республіки.

 

Дані вірменської армії свідчать про те, що протягом ночі бойові дії тривали з різною інтенсивністю. Також у Вірменії заявили про декілька десятків загиблих азербайджанських військових. При цьому в Міноборони Вірменії спростували інформацію Азербайджанської сторони про загибель 550 вірменських військових.

 

Водночас у Азербайджані повідомляють про взяття ряду стратегічно важливих висот навколо села Талыш в Нагірному Карабасі.

 

У Міноборони Азербайджану стверджують, що зранку 28 вересня вірменські збройні сили обстрілюють місто Тартар.

 

У Міноборони Вірменії  повідомляють, що бойові дії зранку відбувалися з різною інтенсивністю.

 

Нагадаємо, що вранці 27 вересня 2020 на кордоні Вірменії та Азербайджану поновилися бойові дії, внаслідок чого є загиблі і поранені серед цивільного населення. В Нагірному Карабасі і Вірменії введено військовий стан. Сторони звинувачують в обстрілах одна одну.