Протестувальники під «Інтером» заявили про безстрокове блокування телеканалу

5 Вересня 2016, 11:26

Учасники акції під телеканалом «Інтер» оголосили безстрокову акцію протесту і блокування каналу.

«Ми зараз перекриваємо цей канал щоб російська агентура не могла сюди потрапити. Ми всіх випускаємо і нікого не пускаємо», – сказав журналістам боєць батальйону «Свята Марія» Олексій Середюк.

Боєць також зазначив, що до полудня активісти очікують збільшення кількості учасників, а також хочуть встановити наметове містечко і пункт пропуску біля телеканалу. Наразі кількість протестуючих становить кілька десятків людей.

Присутні звинувачують телеканал «Інтер» в проросійській позиції.

Нагадаємо, у Києві невідомі підпалили шини біля студії новин телеканалу Інтер на вул. Щусєва, всередині будівлі сталася пожежа. На Інтері заявили про кількох потерпілих унаслідок підпалу.

Згодом стало відомо, що поліція затримала кількох учасників підпалу офісу Інтера.

Водночас у ДСНС заявили, що на вул.Щусєва у Києві, де розташований офіс телеканалу "Інтер", було кілька загорянь: під час проведення мітингу горіли автомобільні шини та двічі у приміщенні будівлі – внаслідок занесення стороннього джерела запалювання.

За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, пікет під офісом Інтера організували переважно колишні бійці ЗСУ. Співробітники Національної поліції Києва вилучили матеріал з камер відеоспостереження біля офісу телеканалу "Інтер".