Протестувальники атакували парламент Венесуели, є постраждалі

5 Липня 2017, 22:48

Контрольований опозицією парламент Венесуели атакували прихильники президента країни Ніколаса Мадуро, є постраждалі. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на заяви очевидців.

"У середу на Національні Збори, контрольовані опозицією у Венесуелі, напали групи урядових прихильників, які поранили кількох законодавців і журналістів", – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, інцидент стався під час сесії, присвяченій Дню незалежності.

Так, за словами очевидців, було чутно вибухи, ймовірно, від феєрверків, кинутих протестувальниками. Крім того, місцеві телеканали показали кадри з залитими кров'ю обличчями двох опозиційних законодавців.

Раніше повідомлялось, що під час протестів загинули 90 осіб, понад 750 людей отримали поранення. Кількість затриманих у Венесуелі з моменту початку антиурядових протестів у квітні перевищила 3,6 тисячі осіб

Нагадаємо, з початку квітня в Венесуелі майже щодня проходять акції протесту

Президента країни Ніколаса Мадуро звинувачують у встановленні диктатури і доведенні країни до глибокої економічної кризи. Раніше Мадуро заявив про наміри внести зміни до конституції країни і тим самим вирішити кризу в Венесуелі, однак опозиціонери відмовилися брати участь в цьому процесі і назвали його незаконним.

Учасники демонстрацій вимагають проведення дострокових виборів нового президента, повного відновлення прав парламенту Венесуели, а також початку процесу відновлення економіки країни. Крім того, венесуельська опозиція звинувачує президента країни Мадуро в ігноруванні законів, взятті під варту політичних опонентів і тиску на судові органи, а також в економічних проблемах країни.