Контрольований опозицією парламент Венесуели атакували прихильники президента країни Ніколаса Мадуро, є постраждалі. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на заяви очевидців.
"У середу на Національні Збори, контрольовані опозицією у Венесуелі, напали групи урядових прихильників, які поранили кількох законодавців і журналістів", – йдеться в повідомленні.
Hay compañeros gravemente heridos, ahora es cuando debemos seguir, por nuestra parte no vamos a dejar esto así, saldremos de este desastre pic.twitter.com/xXK8gL3uYO
— Dip.Richard Blanco (@RichardBlancoOf) 5 липня 2017 р.
Згідно з інформацією видання, інцидент стався під час сесії, присвяченій Дню незалежності.
#05Jul Colectivos armados entraron al Palacio Legislativo @AsambleaVE tenemos diputados heridos pic.twitter.com/nSSwZQ3zjz
— Dip.Laidy Gomez (@laidygomezf) 5 липня 2017 р.
Diputado Americo De Grazia se lo llevan gravemente Herido.Diputados seguimos en Palacio @AsambleaVE secuestrados, continuan detonaciones pic.twitter.com/4uvpW59oeE
— Dip.Laidy Gomez (@laidygomezf) 5 липня 2017 р.
Так, за словами очевидців, було чутно вибухи, ймовірно, від феєрверків, кинутих протестувальниками. Крім того, місцеві телеканали показали кадри з залитими кров'ю обличчями двох опозиційних законодавців.
Раніше повідомлялось, що під час протестів загинули 90 осіб, понад 750 людей отримали поранення. Кількість затриманих у Венесуелі з моменту початку антиурядових протестів у квітні перевищила 3,6 тисячі осіб.
Нагадаємо, з початку квітня в Венесуелі майже щодня проходять акції протесту.
Президента країни Ніколаса Мадуро звинувачують у встановленні диктатури і доведенні країни до глибокої економічної кризи. Раніше Мадуро заявив про наміри внести зміни до конституції країни і тим самим вирішити кризу в Венесуелі, однак опозиціонери відмовилися брати участь в цьому процесі і назвали його незаконним.
Учасники демонстрацій вимагають проведення дострокових виборів нового президента, повного відновлення прав парламенту Венесуели, а також початку процесу відновлення економіки країни. Крім того, венесуельська опозиція звинувачує президента країни Мадуро в ігноруванні законів, взятті під варту політичних опонентів і тиску на судові органи, а також в економічних проблемах країни.