Протест у Франкфурті: сьогодні – Україна, – завтра Європа

Світ
20 Травня 2014, 11:07

Кьольнці роздавали бажаючим бланк з наступним текстом німецькою мовою: «Народний референдум про приєднання міста Кьольну до Російського Рейху від 18-го травня 2014-го року. Чи Ви маєте щось проти приєднання Кьольну до Російського Рейху?» Галочку можна було поставити напроти одного з двох варіантів відповіді «так, я не маю нічого проти» і «ні, я не маю нічого проти».

Українські кьольнці авторитетно заявляють, що на єдину урну для голосування був такий великий попит, що протягом кількох хвилин проголосували 85,9% мешканців міста. Звичайно,  абсолютна більшість висловилася за Народну Республіку Кьольн і портфелі міністрів дуже швидко розійшлись між чесними та порядними громадянами нової Народної Республіки.

Читайте також: Стримати Путіна – не відлякати росіян

Франкфуртські активісти розпочали свою акцію в історичному центрі міста, на Рёмерберзі з плакатами «Україна та Росія без Путіна!», «Зупинити путінську агресію санкціями!», «Розумієш диктатуру – зраджуєш демократію!», «Зупиніть Путіна!» На одному плакаті під обличчям, яке блимало з-під лоба знайомим усьому світу нечесним поглядом, було написано: «КГБ вас любить».

Оскільки в Німеччині радикальні ліві партії спільно з пропутінськими активістами витрачають чимало часу, щоб створити українцям репутацію «фашистів»,  демонстранти скандували німецькою мовою: «Ліві зраджують демократію!», «Шрьодер – агент Кремля!», «Штазі Гізі геть!» (Штазі — спецслужба і каральний орган у НДР,  що функціонувала у період 1950—89 рр. Організація, споріднена з КДБ СРСР, тісно співпрацювала з останньою, Грегор Гізі – ключовий політик соціалістичної політичної партії Ліві (нім. Die Linke)). Лунали гасла «Сьогодні Україна – завтра Європа!» «Європа без Путіна!», «Демократії тримаються разом!», «Майдан в Москву!»

Більшість учасників протестної акції мали на плечах прапори Росії з білими стрічками в підтримку протестного руху Росії.

Після мітингу протестувальники пройшли ходою по вулицях міста до російського консульства. Там скандували «Гоните Вову из Кремля, он Вас оставит без рубля!», «ЕДРо в мусорное ведро!». Звучав гімн Демократичної Росії, який ще називається «Патріотичною піснею» та Гімн України. Співробітники консульства обережно визирали з вікон і фіксували подію на відео. Не виключено, що тим власникам російських паспортів, котрі були присутні на демонстрації, про поїздки на Батьківщину вже можна забути. До теми, демонстранти обговорювали між собою звільнення російського журналіста з роботи за допомогою втручання ФСБ. Причиною стала про-українська діяльність у соцмережах.

Читайте також: Ламберто Занньєр: «Україна має захищати себе. Вона не повинна бути жертвою конфлікту політик ЄС і Євразійського cоюзу»

 До протестної акції приєднались громадська організація «Спілка народів, які знаходяться в небезпеці», громадяни Росії, України, Німеччини та Грузії.

Старанні пропутінці дуже уважно відслідковують на фейсбуці організаторську роботу антипутінських активістів. Роблять скріншоти з аккаунтів, пересилають їх журналістам місцевої преси, пробують віднадити німців від участі в таких акціях.  Створюють фейкові сторінки від організацій по захисту прав людини, які ніде не зареєстровані. Все в кращих традиціях КГБ. Про-українським активістам доводиться вести регулярне листування з лівими газетами. Вимагати прибирати некоректні статті. Віднедавна «українськими фашистами» визначають активістів єврейського походження. Все це залякування здійснюється дистанційно. Бо, хоч антипутінці й запрошують на кожну демонстрацію до розмови опонентів, жодних зустрічей ні круглих столів навіть не заплановано.