Пропутінського пропагандиста затримали у посольстві Грузії в Лондоні

8 Серпня 2018, 10:48

У посольство Грузії в Лондоні під час виставки про російсько-грузинську війну 2008 року увірвався проросійський пропагандист Грем Філліпс, який працює для телеканалів "Russia Today" і "Звезда". Про це повідомила посол Грузії в Великій Британії Тамара Беручашвілі, передає 1tv.

 

Так, у МЗС Грузії заявили,що провокатор викрикував антигрузинські гасла.

 

 

"Посольство стало жертвою російської агресії, тому що у нього раптово вторглася людина з камерою, яка агресивно викрикувала, що це пропаганда", – зауважила посол Грузії в  Британії Тамара Беручашвілі.

 

 

Зазначається, що Філліпса затримала дипломатична поліція.

 

 

"Ми чекаємо повної оцінки цього інциденту", – наголосив департамент преси та інформації МЗС Грузії.

 

Нагадаємо, 24 січня 2017 року з будівлі парламенту Великої Британії вигнали Грема Філліпса, який працює для російських пропагандистських телеканалів "Russia Today" і "Звезда". 

 

Нагадаємо, раніше посол Британії заявив, що Україна має сама покарати пропагандиста Філліпса через його провокації.

 

Як повідомлялося, 18 вересня 2016 року під час обміну полоненими Філліпс прорвався в карету швидкої допомоги, де знаходився Володимир Жемчугов, і почав ставити чоловікові провокаційні запитання

 

Відео з поведінкою Філліпса показали у Комітеті з питань свободи слова ПАРЄ. Посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко закликала владу Великої Британії вжити всіх можливих заходів, щоб зупинити пропагандистську діяльність журналіста Грема Філліпса в Україні.