Прокурори відкликали клопотання про обрання запобіжного заходу Татарову

30 Грудня 2020, 11:19

Офіс генерального прокурора відкликав клопотання про обрання запобіжного заходу заступнику керівника Офісу президента Олегу Татарову, якого підозрюють у причетності до фальсифікації експертизи у справі ексдепутата та забудовника Максима Микитася. 30 грудня Вищий антикорупційний суд затвердив це відкликання, як передає Громадське.

 

Прокурор зазначив, що не мав можливості ознайомитися з усіма матеріалами справи, а отже не може стверджувати, що підозра є обґрунтованою. Сам підозрюваний Олег Татаров та його адвокати підтримали клопотання про відкликання підозри.

 

Нагадаємо, 1 грудня генеральна прокурорка Ірина Венедіктора змінила групу прокурорів у справі Олега Татарова і додала до групи себе, тому що "справа набула резонансного статусу" і треба забезпечити "швидке, повне, неупереджене, всебічне та ефективне дослідження усіх обставин кримінального провадження".

 

18 грудня детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили про підозру заступнику голови Офісу президента України, якому інкримінується надання неправомірної вигоди групою осіб за забезпечення видачі недостовірного письмового висновку судового експерта (ч. 3 ст. 369 КК України). 

 

21 грудня заступник глави Офісу президента Олег Татаров написав заяву про призупинення своїх службових обов'язків.

 

Як повідомлялося,23 грудня, заступник Генерального прокурора Олексій Симоненко передав кримінальне провадження за підозрою заступника керівника Офісу Президента від Національного бюро до Служби безпеки України.