Прокурори перевірять, як годують “дніпропетровських терористів”

Акценти
28 Листопада 2012, 20:08

Ігнатенко звернулася з проханням з'ясувати цей факт до представників державного обвинувачення-прокурорів Дніпропетровської облпрокуратури та Генпрокуратури, після того як обвинувачені та їхні адвокати заявили про відсутність нормального харчування.

Зокрема, адвокат Дмитра Реви Віталій Пагосян повідомив, що вчора після судового засідання підсудним у СІЗО видали по банці кільки, третині буханця хліба і масло.

"Теж саме сьогодні вранці перед судом. Хіба це нормальне харчування?" – сказав він.

Крім того, за словами адвокатів, підсудні не були забезпечені питною водою.

Під час судового засідання підсудний Лев Просвірнін звернувся до суду з клопотаннями про те, щоб суд зобов'язав адміністрацію СІЗО №3 видавати підсудним їх пошту.

Просвірнін також повідомив, що хотів би відправити лист, написаний ним президенту Віктору Януковичу.

Суд відмовив у задоволенні клопотання Просвірніна на підставі того, що не в праві давати вказівки адміністрації СІЗО.

Крім того, суд відмовив у клопотанні адвокатів захисту про перенесення судових засідань в інше приміщення, оскільки адвокатам важко спілкуватися зі своїми підзахисними через огорожу зі склопакетів.

Наразі суд перебуває на стадії зачитування обвинувачення.

Нагадаємо, 27 квітня вдень у Дніпропетровську протягом години сталося чотири вибухи, внаслідок яких постраждала 31 людина, , у тому числі 10 підлітків.

31 травня – 1 червня правоохоронці затримали чотирьох підозрюваних в організації вибухів у Дніпропетровську.

Згодом стало відомо, що СБУ підозрює затриманих у скоєнні ще трьох терактів в 2011 році: у Харкові 13 жовтня, Запоріжжі 21 жовтня й Дніпропетровську 16 листопада . Згідно з версією слідства, ідеологом і організатором цієї схеми був викладач Дніпропетровського університету Віктор Сукачов, який нібито керувався фінансовими мотивами.

У серпні СБУ завершила розслідування кримінальної справи про терористичні акти в Дніпропетровську, Харкові й Запоріжжі.

90