Прокурор САП оголосив обвинувальний акт щодо Труханова

6 Листопада 2019, 13:29

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у середу, 6 листопада, на засіданні Вищого антикорупційного суду  оголосив обвинувальний акт стосовно міського голови Одеси Геннадія Труханова. Про це повідомляє прес-служба САП у Facebook.

 

Зазначимо, що Труханов підозрювався у декларуванні недостовірної інформації за ст. 366-1 КК України – декларування недостовірної інформації.

 

"На засіданні прокурор оголосив обвинувальний акт. Після чого сторона обвинувачення і сторона захисту виступили з вступними промовами. Крім того, колегія суддів визначила порядок і обсяг дослідження доказів по справі", – йдеться в повідомленні.

 

Наступне засідання призначено на 22 листопада.

 

Нагадаємо, раніше слідство встановило, що у 2015-16 роках Труханов не задекларував квартиру, два паркомісця, елінг, дачу, нежитлову нерухомість, два автомобіля, частки в ряді суб'єктів, відсотки по вкладах в банках. Всього у декларації 2015 року він не вніс майна на загальну суму 32,5 млн грн, в декларації 2016 року – на 18,81 млн грн. Все майно записане на його колишню дружину, з якою у мера Одеси є спільні діти.

 

Як повідомлялося, у САП 13 червня повідомили про завершення слідства у справі Труханова, а також  6 травня НАБУ завершило розслідування щодо його справи.