Прокурор Києва вимагає звільнити Майдан від мітингувальників

10 Липня 2014, 10:49

"Я звернувся до начальника ГУМВС України в м. Києві Юрія Мороза та мера столиці Віталія Кличка з вимогою невідкладно вжити дієвих заходів для розблокування захоплених адміністративних будівель і транспортних комунікацій в центрі Києва. При цьому має бути забезпечена особиста безпека громадян та захист їхніх прав і свобод", – заявив Юлдашев.

"Лише з квітня поточного року в Печерському райуправлінні міліції зареєстровано 4 факти заподіяння громадянам тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками, а також понад 10 розбійних нападів. А загалом з 20 лютого у центрі Києва зареєстровано понад 158 кримінальних проваджень за фактами порушень громадського порядку, пов’язаних зі завданням шкоди життю та здоров’ю громадян, скоєнням тяжких та особливо тяжких злочинів", – підкреслив прокурор.

Також за словами прокурора, досі залишаються заблокованими 2-й корпус готелю "Козацький", Головпоштамт, Міністерство аграрної політики України, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Головне управління містобудування КМДА, ПАТ "Київпроект", Спілка архітекторів України, Національна музична академія, "Жовтневий палац", 5 і 6 поверхи готелю «Дніпро», 6 і 7 поверхи Укрпрофспілки та інші приміщення.

Як повідомлялося, 9 липня генеральний прокурор Віталій Ярема звернувся з вимогою звільнити від протестувальників усі адміністративні будівлі.

Між тим, мер Києва Віталій Кличко заявляв, що центр столиці стає небезпечним.

Також нагадаємо, що 7 липня на Майдані сталася стрілянина, через що постраждали чотири особи.