Прокуратура звинувачує чиновників у пожежі в багатоповерхівці на Шулявці

Акценти
28 Червня 2013, 12:16

"Враховуючи те, що однією із можливих причин пожеж у вказаній багатоповерхівці, є застосування під час будівництва вогненебезпечного утеплювача будинку, у діях вказаних контролерів вбачаються ознаки кримінального правопорушення. Прокурорською перевіркою встановлено, що у 2007 році представником Управління державного архітектурно-будівельного контролю у Києві погоджено утеплення та облицювання фасаду будівлі на Гетьмана, 1-б. Дане рішення було також погоджено органами пожежної безпеки МНС України. У 2009 році житловий будинок було введено в експлуатацію. Посадовцями органів контролю було підписано акт готовності багатоповерхівки", – пояснюютьв прокуратурі.

"Службову недбалість" чиновникам інкримінують через пожежу, яка 30-го травня охопила 25-типоверховий житловий будинок. Наразі у цій справі триває розслідування та встановлюються розміри завданих збитків.

Як повідомлялось, 30 травня сильна пожежа у висотному будинку на вул. Гетьмана, 1б (поблизу метро шулявська) охопила одразу 18 поверхів – з 4-го по 21-й.

Позначки:
90