Прокуратура завела кримінальну справу на лікаря, який вивіз хворих та залишив на морозі

16 Лютого 2011, 10:43

«Під час перевірки встановлено, що медичний працівник дав вказівку підпорядкованим працівникам терапевтичного відділення помістити хворих до мікроавтобусу, на якому доставив їх до м. Вишгорода Київської області, та залишив на зупинці громадського транспорту. Того ж дня один з хворих помер у Вишгородській ЦРЛ», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Кримінальну справу порушили за ч. 1 ст. 135, ч. 1 ст. 365 Кримінального кодексу України (залишення в небезпеці та перевищення службових повноважень).

Нагадаємо, 14 лютого лікар столичної поліклініки під виглядом переведення до реабілітаційного центру вивіз п’ятьох пацієнтів за межі міста і залишив їх біля кладовища під Вишгородом. На ранок одна жінка померла від переохолодження.

На прес-конференції головний лікар Київської міської клінічної лікарні №1 Ігор Чермак пояснив,  що пацієнтів просто переводили в іншу лікарню в місті Вишгород, але не довезли 300 метрів.

А депутат Київради Олексій Давиденко у своєму блозі повідомив, що лікар Артур Восканян, який кинув п’ятьох бездомних за межами Києва на кладовищі, раніше працював у благодійному фонді «Стефанія», заснованому мером Києва Леонідом Черновецьким.