Прокуратура вирішила, що в обвалі будинку в Луцьку винний майстер комунального підприємства

13 Вересня 2012, 13:03

Прокуратура Волинської області направила до суду кримінальну справу, порушену проти майстра технічної дільниці житлово-комунального підприємства №7, недбалість якого призвела до обвалу будинку у Луцьку 10 червня 2012 року.

За інформацією прес-служби прокуратури Волинської області, майстра ЖКП обвинувачують у тому, що після повідомлення мешканців будинку на Рівненській, 109 у Луцьку про часткове руйнування перестінку першого поверху та появу тріщин у стінах він не провів огляд окремих елементів будинку і не вжив термінових заходів з попередження подальшого розвитку деформації конструкцій.

У прокуратурі вважають, що через бездіяльність майстра не було вчасно виявлено аварійність будинку та усунуто пошкодження стін, що призвело до обвалу частини будівлі.

Внаслідок обвалу двоє осіб загинуло, ще двоє отримали тілесні ушкодження. Збитки становили 2 млн 855 тис. грн.

За результатами розслідування справи органами досудового слідства до Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Волинської обласної державної адміністрації та Луцької міськради внесені подання про усунення причин та умов, що призвели до аварії, та запобігання їх у майбутньому.

Як повідомлялось, 10 червня о 4:25 ранку у Луцьку обвалився житловий будинок. Від обвалу стін зруйновано 8 квартир.

Мешканці будинку вважають, що обвал стався через знесення несучих стін у магазині на першому поверсі.

Раніше прокуратура Волинської області заявляла, що обвал будинку спричинила службова недбалість чиновників міськради.