Прокуратура викрила підприємця, що продавав «Антонову» комплектуючі з Росії

28 Вересня 2016, 16:10

Київська прокуратура повідомила про підозру директору одного зі столичних підприємств, який через фіктивні фірми постачав комплектуючі на держпідприємство «Антонов». Про це повідомляється на сайті відомства.

Правоохоронці встановили, що підозрюваний поставляв для авіаційної промисловості гумово-технічні виробів та інші комплектуючих, які не виробляються в Україні, однак перебувають у вільному обігу в РФ.

Зазначається, що підприємець укладав на території Росії угоди з продавцями, як приватний підприємець. Після чого без сплати необхідних платежів завозив ці товари в Україну за підробленими документами.

Пізніше підприємець постачав комплектуючі за завищеними цінами на держпідприємство «Антонов». Зазначається, що таким чином підприємцю вдалося ухилитися від сплати податків на суму понад 3 млн гривень.

З метою уникнення кримінальної відповідальності підприємець почав переховуватися від слідства. Проте місцезнаходження втікача вдалося встановити. 

Йому повідомлено про підозру у ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), – карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна).

Раніше співробітники Служби безпеки України викрили на Житомирщині механізм завдання збитків держбюджету на більше ніж дев’ять мільйонів гривень при реалізації торфу