Прокуратура викликає на допит членів ОВК у Первомайську

14 Листопада 2012, 11:29

За інформацією видання, 13 листопада член ОВК 132 Валерій Капралов отримав запрошення в прокуратуру «для дачі пояснень за фактом перешкоджання співробітникам державної виконавчої служби виконання рішення суду».

Капралов повідомив, що в даний момент знаходиться на стаціонарному лікуванні у відділенні кардіології Первомайської міськлікарні (кілька років тому він переніс складну операцію на серці), однак прокурорів це пояснення не задовольнило – від нього зажадали найближчим часом з'явитися на допит.

Крім Капралова, виклик в прокуратуру отримала також член ОВК від НУНС Світлана Козак.

Видання відзначає, що саме Валерій Капралов був єдиним членом ОВК, який чергував у приміщенні комісії в ніч з 1 на 2 листопада, під час першого штурму комісії «Беркутом». Разом з ним у ту ніч в комісії знаходилися тільки спостерігачі Микола Романчук та Анатолій Дьяков.

Нагадаємо, в ніч з 1 на 2 листопада після первинного підрахунку голосів на 132-му окрузі (Первомайський район Миколаївської області), коли лідирував представник опозиції Аркадій Корнацький, бійці спецпідрозділу «Беркут» з представниками виконавчої служби вилучили в ОВК оригінали протоколів дільничних комісій для передачі їх до суду.

96