Прокуратура вважає, що соратник Черновецького заслуговує шести років ув’язнення

Акценти
21 Листопада 2012, 13:24

«У справі стосовно колишнього голови депутатської фракції «Блок Леоніда Черновецького» у Київраді розпочалися судові дебати. За дорученням Генпрокуратури державне обвинувачення у кримінальній справі за обвинуваченням Комарницького у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.398 (насильство щодо захисника), ч. І ст.357 (викрадення офіційного документу), ч.4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України підтримує представник Дніпровської екологічної прокуратури», – йдеться у повідомленні.

Під час судових дебатів прокурор Максим Шабалін зазначив, що, враховуючи ступінь тяжкості вчиненого злочину, а також особу підсудного, державне обвинувачення пропонує суду визнати винним колишнього голову депутатської фракції «Блока Леоніда Черновецького» у Київраді у скоєнні вищевказаних злочинів та призначити йому покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, поінформували в ГПУ.

Як повідомлялось, 1 листопада під час сутички у скандальній ОВК №223 «свободівці» виштовхали з приміщення окружкому Дениса Комарницького.

Нагадаємо, у червні Генеральна прокуратура передала справу Комарницького до суду. Справу порушено за частиною 2 статті 187 Кримінального кодексу (розбій).

Комарницького правоохоронці затримали 8 квітня, однак 14 травня слідчий Генпрокуратури звільнив його під підписку про невиїзд.

Читайте також: Вони домовилися з владою. Як чиновники уникають покарання за зловживання

89