Прокуратура відкрила провадження за заявою “торнадівців” про побиття конвоїрами

17 Серпня 2016, 16:42

Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження у зв'язку з заявою колишніх співробітників роти спеціального призначення МВС України "Торнадо" про те, що конвоїри нібито били їх при доставці на судове засідання. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Києва.

"Слідчі прокуратури відкрили кримінальне провадження за фактом виявлення тілесних ушкоджень під час конвоювання "торнадівців" в Оболонський суд", – повідомили в прес-службі.

За інформацією прокуратури, провадження відкрили за ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень співробітником правоохоронного органу) за заявами "торнадівців" про те, що конвой при доставці на судове засідання 9 і 16 серпня бив їх. У прокуратурі наголосили, що слідчі дії поки що не проводяться. У заявників узяли пояснення, факти будуть перевірені.

Як відомо, в Оболонському районному суді Києва розглядається кримінальне провадження щодо командира роти патрульної служби міліції особливого призначення "Торнадо" ГУМВС України в Луганській області Руслана Онищенка, а також 11 бійців роти за обвинуваченням у вчиненні низки злочинів у складі злочинної організації, у тому числі тяжких та особливо тяжких. Прихильники "торнадівців" неодноразово зривали засідання.

В Оболонському суді заявили, що не можуть проводити засідання у відкритому режимі, оскільки йдеться про злочини, скоєні проти статевої свободи та статевої недоторканості потерпілих.