Прокуратура відкрила провадження через візит французьких парламентарів до Криму – нардеп

31 Серпня 2016, 18:04

Прокуратура Криму при Генпрокуратурі України відкрила кримінальне провадження через порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію Криму французькими парламентарями. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook народний депутат України Георгій Логвинський, опублікувавши документ про відкриття кримінального провадження.

«Депутати не врахували, що наша реакція буде жорсткою. Ми не збираємося закривати очі на ці систематичні порушення – адже візит вже не перший, французькі депутати-рецидивісти вже є підозрюваними в кримінальних справах через їхній попередній візит», – написав він.

Нагадаємо, 29 липня в Крим вкотре прибула делегація французьких депутатів на чолі з членом Національних зборів Франції, екс-міністром транспорту Франції Тьєррі Маріані. Міністерство закордонних справ Франції заявило, що жоден візит або заява депутатів не може відображати офіційну позицію країни, і що Франція не визнає анексії Криму.

Раніше у Європарламенті засудили візит французьких депутатів до окупованого Криму. Також повідомлялося, що Франція відмовила від візиту до Криму двох сенаторів, а решті не дала грошей на поїздку.

На порталі Міністерства закордонних справ Франції 1 серпня опублікували коментар про невизнання анексії Криму, незважаючи на подібні візити французьких депутатів.