Прокуратура США висунула нові звинувачення Коломойському

31 Грудня 2020, 10:04

У середу прокуратура США звинуватила українського олігарха Ігоря Коломойського і його ділового партнера Геннадія Боголюбова у використанні незаконно привласнених коштів для купівлі нерухомості вже в третьому за рахунком штаті – Огайо. Про це повідомляє Reuters.

 

 

Раніше такі звинувачення стосувалися власності в Кентуккі і Техасі.

 

Адвокати Коломойського поки не коментують звинувачення. Журнлаістам не вдалося зв'язатися з представниками Боголюбова.

 

У заяві міністерства юстиції США зазначили, що Коломойський і Боголюбов нібито використовували незаконно привласнені кошти з українського Приватбанку для покупки комерційної нерухомості в Огайо, і що в США їх конфіскували.

 

Прокуратура США заявила, що в період з 2008 по 2016 рік Коломойський і Боголюбов отримали шахрайські позики і кредитні лінії, частина доходів від яких вони відмивали через рахунки підставних компаній у кіпрському офісі Приватбанку, перш ніж переводити гроші в Сполучені Штати.

 

У цілому, за даними Міністерства юстиції США, нерухомість в трьох штатах США коштує понад 60 мільйонів доларів.

 

Нагадаємо, ще 7 серпня США стало відомо про звинувачення Ігора Коломойського та Геннадія Боголюбова  у придбанні комерційної нерухомості за допомогою незаконно привласнених із ПриватБанку коштів. Міністерство юстиції США подало позов до суду про конфіскацію цієї нерухомості.