Прокуратура скерувала до суду обвинувачення щодо двох кримських офіцерів-зрадників

1 Вересня 2016, 14:31

Військова прокуратура Чернігівського гарнізону Центрального регіону України в порядку здійснення спеціального досудового розслідування кримінальних правопорушень скерувала до суду обвинувальний акт щодо двох військовослужбовців однієї з військових частин, що дислокувалися в Автономній Республіці Крим. Про це інформує прес-центр ГПУ.

"У березні 2014 року вказані полковники не прибули з тимчасово окупованої території до пунктів дислокації на материковій частині України, а прийняли присягу на вірність Російській Федерації. Крім того, вони надали іноземній державі допомогу в захоплені військової частини з усім її майном", – йдеться у повідомленні.

Їхні дії кваліфікували за ч. 1 ст.111 (державна зрада) та ч. 2 ст. 408 (дезертирство із зброєю або за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Читайте також: Путін розпорядився забезпечити житлом військових зрадників у Криму

Наприкінці березня Служба безпеки України опублікувала на своєму сайті список колишніх співробітників, які зрадили присязі і перейшли на бік ворога. У переліку значиться 1391 осіба, всі вони служили в Криму.