Прокуратура шукає винних у нестачі хліба на Луганщині

10 Березня 2011, 19:56

«Керівництво товариства «Коровай» звинувачується у безпідставній зупинці Свердловського хлібокомбінату 5-6 березня.  Унаслідок чого два міста області – Ровеньки та Свердловськ, – не отримали хліба, що позбавило мешканців цих міст можливості купити найнеобхідніший продукт», – йдеться у повідомленні.

Виробництво хліба вдалося відновити лише 8 березня за втручання обласної прокуратури. Це зняло невдоволення городян.

Керівники товариства «Коровай» пояснюють зупинку Свердловського хлібокомбінату нібито браком борошна.

Хто конкретно із посадових осіб винен у відсутності хліба на Луганщині зараз розслідує прокуратура за матеріалами кримінальної справи. 

Як повідомлялось раніше, минулими вихідними у Луганській області склалася критична ситуація навколо постачання соціальних груп хліба. Найбільш складною була ситуація в містах Ровеньки та Свердловськ, де в роздрібному продажі не було хліба. А приватні пекарні пропонували громадянам свою продукцію за завищенною ціною. Тому вартість батона коливалася від 5 до 7 гривень.

Згодом губернатор Луганщини Володимир Пристюк заявив, що у регіоні немає проблем ні з борошном, ні з випічкою хліба, а «тимчасові труднощі на деяких хлібозаводах уже ліквідовані».

Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк, відповідаючи на питання, чому в Луганській області виник дефіцит хліба, відповів: «Не знаю. Ми зерна достатньо туди дали. 8 тисяч тонн зерна дали».