Прокуратура Росії заявила, що знайшла порушення на фабриці Roshen у Липецьку

7 Жовтня 2016, 12:35

Прокуратура Липецька за підсумками перевірки фабрики Roshen заявила, що знайшла численні порушення вимог законодавства про промислову безпеку, йдеться у повідомленні на сайті російського відомства.

«Технологічна схема газового обладнання ГРП не відповідає фактичному розташуванню обладнання, на зовнішніх ділянках газопроводів є сліди корозії, план заходів по локалізації та ліквідації наслідків аварій на небезпечних виробничих об'єктах не відповідає вимогам нормативних документів, на земельних ділянках, що входять в охоронні зони газорозподільних мереж, організовано складування будівельних матеріалів», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, посадовим особам заводу, відповідальним за промислову безпеку, винесли чотири постанови у справах про адміністративні правопорушення. Їх оштрафували на 20 тисяч рублів (8,3 тисяч гривень) кожного.

Раніше липецька фабрика корпорації Roshen, власником якої є український президент Петро Порошенко, виплатила Росії 181 мільйон рублів, в розкраданні яких її звинувачували.

Президент України Петро Порошенко заявив про передачу своєї частки в Roshen в управління у так званий «сліпий траст».