Прокуратура РФ засекретила деталі загибелі десантників зі Пскова

10 Листопада 2014, 15:37

Військова прокуратура РФ вважає державною таємницею обставини загибелі 12 військовослужбовців російських Збройних сил зі Пскова, які за інформацією правозахисників, загинули на території України під час бойових дій на Донбасі. Про це свідчить відповідь на запит депутата Псковських обласних зборів Льва Шлосбєрга, яку він оприлюднив.

«Сьогодні у Псковські обласні Збори депутатів прийшла відповідь на мій запит про загиблих у липні-вересні 2014 року 12 військовослужбовців Російської Армії, котрі до моменту смерті були військовослужбовцями військових частин, постійно дислокованих на території Псковської області (76-та десантно-штурмова дивізія і 2-га бригада спеціального призначення ГРУ Генштабу МО РФ)», – написав Шлосберг.

У відповіді сказано, що обставини смерті кожного з десантників установлено та перевіряються відповідно до кримінально-процесуального закону.

У прокуратурі зазначили, що вже проведено судово-медичні екпертизи, а також реалізують заходи «соціальної підтримки сімей загиблих».

Крім того, у прокуратурі зазначили, що «переміщення військ із місць постійної дислокації здійснюється і навчання проводять відповідно до наказів і розпоряджень органів військового управління і військових посадових осіб».

«Інформація про ці заходи і події, що сталися, виходячи з інтересів Російської Федерації розголошенню не підлягає», – зазначили у відповіді і заявили, що така інформація є державною таємницею.

Нагадаємо, що Шлосбєрга побили невідомі у Пскові, коли він почав розслідування загибелі десантників з цього міста.

Також повідомлялося, що у вересні він звернувся з офіційним звернення до Військової прокуратури з проханням пояснити загибель 12 десантників.