Прокуратура просить для Пилипишина п’ять років ув’язнення

15 Листопада 2013, 16:52

"Прокурор Сергій Здрак просить п'ять років позбавлення волі для Пилипишина. Досі тривають судові дебати, зараз захисник фальсифікатора дає свої пояснення", – написав Левченко.

Як оголосила головуючий суддя Наталія Дроздова, Голосіївський районний суд Києва оголосить рішення у справі Пилипишина 18 листопада о 17:00.

Нагадаємо, у квітні 2011 року Пилипишину пред’явили обвинувачення у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу. Йогообвинувачується в перевищенні службових повноважень на посаді глави Шевченківського району Києва, унаслідок чого столиці був нанесений збиток 15 мільйонів гривень. 

Як відомо, 2012 року Пилипишин балотувався у Верховну Раду у скандальному 223-му київському окрузі. Переможця там не визначили, Центрвиборчком призначив проведення повторних виборів.

Після цього Пилипишин заявляв, що братиме участь у повторних виборах депутатів Верховної Ради у мажоритарному окрузі № 223 (Київ) тільки за наявності позитивного рішення суду щодо законності його дій на посаді голови райадміністрації.

Однак, 14 Віктор Пилипишин таки подав документи на реєстрацію в ЦВК.