Прокуратура повідомила меру Ірпеня про підозру у вчиненні тяжких злочинів

21 Грудня 2017, 10:19

Прокуратура Київської області повідомила 20 грудня про підозру меру Ірпеня Володимиру Карплюку у вчиненні низки тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень. Про це по повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

."Прокурор Київської області Дмитро Чібісов повідомив про підозру Ірпінському міському голові, який діючи у злочинній організації разом зі своїм першим заступником та заступником, а також іншими особами, вчинив низку кримінальних правопорушень", – йдеться в повідомленні.

Зокрема, Карплюка підозрюють за ч. 1 ст. 255 (створення, керівництво злочинною організацією з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів), ч. 4 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб), ч. 5 ст. 191(заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в особливо великому розмірі у складі злочинної організації).

Також за ч. 1 ст. 205 (придбання суб'єкта підприємницької діяльності (юридичної особи) з метою прикриття незаконної діяльності, вчиненому в складі злочинної організації), ч. 3 ст. 358 (підроблення документів), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Зазначається, що це вже друга підозра Карплюку.

Нагадаємо, що у серпні прокуратура Київської області повідомила про підозру міському голові Ірпеня Володимиру Карплюку в порушенні правил експлуатації обладнання при проведенні будівельних робіт, що спричинило загибель людини в 2011 році.