Прокуратура перекваліфікувала вбивство в Кривому Озері

Акценти
25 Серпня 2016, 19:10

Прокуратура визначила інцидент зі смертю чоловіка Олександра Цукерамана в Кривому Озері Миколаївської області як "умисне вбивство". Про це заявив заступник прокурора Миколаївської області Степан Божило.

"За даним фактом прокуратурою області було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо кримінального провадження за ч. 1 ст. 115 КК за фактом навмисного вбивства", – повідомив Божило.

Раніше ситуацію в Кривому Озері кваліфікувалося як "перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що спричинило тяжкі наслідки" ч. 3 ст. 365 КК України.

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в Кривому Озері Миколаївської області за суперечливих обставин помер 31-річний місцевий житель Олександр Цукерман. Місцеві жителі вважають, що поліцейські забили Цукермана до смерті на очах у дружини, матері і двох дітей. 

Поліція відкрила кримінальне провадження, попередньо, за ознаками ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу). 

Після інциденту в селищі розпочалися заворушення біля будівлі районної прокуратури. Трьох поліцейських затримали, 25 серпня відбудеться суд щодо питання арешту.

За словами радника міністра внутрішніх справ  Антона Геращенка, експертиза довела, що Цукерман помер від пострілу в ділянку серця з травматичного пістолета, який здійснив поліцейський.

У зв'язку з цим керівництво Нацполіції анонсувало зміни в керівництві обласного управління Нацполіції та призначення нового керівника поліції області.

Крім того, Голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе підписала наказ про розформування відділення поліції в Кривому Озері

90