Прокуратура озвучила причину обшуків у Харківській міськраді

21 Лютого 2017, 13:37

Обшуки, які відбуваються у Харківській міськраді у вівторок, 21 лютого, проводять за рішенням суду в межах розслідування справи про виділення землі псевдожитлово-будівельним кооперативам (так звана «кооперативна схема»), повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області.

«Прокуратурою Харківської області проводяться санкціоновані судом слідчі дії (обшуки) в будівлі міськради у рамках кримінального провадження за ч. 5 ст. 191 КК України за фактами незаконної роздачі землі у так званій «кооперативній схемі» – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше директор департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю харківської міськради Юрій Сидоренко поінформував, що у департаменті земельних відносин Харківської міської ради відбувається обшук. 

Нагадаємо, у вересні 2016 року у Харкові відбулись обшуки у приміщеннях, які належать меру Геннадію Кернесу та матері депутата Михайла Добкіна. За словами генпрокурора Юрія Луценка, метою обшуків було вилучення документів, які мають стати основою справи про розкрадання 650 га харківської землі «організованим злочинним угрупуванням Добкіна- Кернеса».