Прокуратура оскаржила дострокове звільнення засудженого за вбивство екс-нардепа Лозінського

2 Березня 2016, 10:16

Київська прокуратура оскаржила умовно-дострокове звільнення екс-депутата Віктора Лозінського. Про це повідомила речниця відомства Катерина Хоменко.

"Сьогодні Бориспільською місцевою прокуратурою внесено апеляцію на рішення Бориспільського міськрайонного суду щодо умовно-дострокового звільнення колишнього народного депутата Віктора Лозінського. Ми вважаємо, що не встановлено, що засуджений протягом всього встановленого періоду відбування покарання мав сумлінне ставлення до праці та зразкову поведінку", – сказала вона.

Нагадаємо, 16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь з Лозінським, а також колишніми тоді прокурором Голованівського району Кіровоградської області Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським був убитий Валерій Олійник.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата Лозинського до 15 років позбавлення волі починаючи з березня 2010 року.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок Лозінському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі, а в березні 2014 року Вищий спецсуд скоротив термін до 10 років.

У червні 2014 року Бориспільський райсуд навіть відпустив Лозінського на свободу, проте вже наступного дня його повернули назад у колонію.

У січні суд визнав право Лозінського на перерахунок терміну відбування покарання за «законом Савченко».

У лютому Бориспільський райсуд Київщини підтримав клопотання захисту Віктора Лозінського про його умовно-дострокове звільнення завдяки «закону Надії Савченко» про зарахування одного дня у СІЗО за два дні відбування покарання за вироком суду.