Прокуратура оголосила в розшук екс-заступника мера Дніпра, підозрюваного у зловживанні владою

16 Серпня 2016, 12:54

Прокуратура Дніпропетровської області оголосила в розшук колишнього першого заступника голови Дніпропетровської міської ради. Про це повідомила прес-служба прокуратури.

Як повідомлялося, 9 серпня чиновнику заочно повідомили про підозру у вчиненні злочинів за ч. 2 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) і ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем з метою отримання неправомірної вигоди для інших юридичних осіб, всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки).

У прокуратурі зазначають, що вручили підозру родичам чиновника.

"У період своєї діяльності цей чиновник, використовуючи своє службове становище і діючи в інтересах юридичних осіб, навмисне не організував і не проконтролював укладення договорів з оформлення пайової участі забудовників у створенні інженерно-транспортної інфраструктури міста, в результаті чого 53 підприємства не сплатили до державного бюджету грошові кошти у вигляді пайових внесків на суму понад 18,3 млн. грн", – повідомили в прес-службі.

Співробітники слідчого управління встановили, що перший заступник мера, знаючи про рішення Дніпропетровської міськради і господарського суду Дніпропетровської області про передачу на баланс одного з комунальних підприємств об'єктів нерухомості, не забезпечив їх виконання. В результаті 230 об'єктів нерухомої комунальної власності залишилися на балансі підприємств ЖКГ, в подальшому визнаних банкрутами, а об'єкти нерухомості через процедуру ліквідації перейшли у власність приватних юридичних осіб.

Досудове розслідування проводить слідчий відділ прокуратури Дніпропетровської області.

Прізвище чиновника правоохоронці не називають, але посаду першого заступника голови Дніпропетровської міськради з 2000 по 2013 і з 2014 по 2015 роки обіймав Анатолій Крупський.

Також нагадаємо, суд заарештував із можливістю внесення застави 13 млн 780 тис. грн колишнього заступника голови Дніпропетровської обласної ради, який підозрюється в завданні збитків державі на суму 15 млн грн.