Прокуратура оголосила у розшук мера Енергодара

26 Липня 2017, 11:30

Міський голова Енергодара (Запорізька область) Павло Музика без пояснення причин не з'явився в місцеву прокуратуру і 21 липня був оголошений в розшук. Про це повідомили у прес-службі  прокуратури Запорізької області.

"21 липня міського голову Енергодара оголошено у розшук, а 24 липня Енергодарською місцевою прокуратурою до суду направлено клопотання про зміну запобіжного заходу з особистого зобов’язання на тримання під вартою", – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі розповіли, що 13 липня на 10 годину підозрюваного було викликано до Енергодарської місцевої прокуратури для проведення слідчих дій. На вказаний час Музика не з’явився, про поважність причин неявки не повідомив.
 
"Під час допиту сусідів підозрюваного встановлено, що він за адресою постійного проживання тривалий час не з’являвся, під час допиту працівників виконавчого комітету Енергодарської міської ради встановлено, що міський голова Енергодара перебуває у відпустці та точне місце перебування його невідоме", – додали у відомстві.

Нагадаємо, що 8 червня в Енергодарі на сесії міськради вручили підозру міському голові Музиці. Його підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172, ч. 1 ст. 364 КК України (незаконне звільнення одного з керівників комунальних підприємств, поєднане зі зловживанням службовим становищем).

12 червня, міський суд Енергодара відмовив прокуратурі в клопотанні про арешт мера міста Павла Музики і обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.