Прокуратура оголосила підозру посадовцю за присвоєння коштів, призначених на реабілітацію бійців АТО

24 Жовтня 2018, 22:52

Київська місцева прокуратура викрила одного з керівників реабілітаційного центру, розташованого на території Одеської області, у розкраданні понад 5,6 млн гривень, виділених на психологічну реабілітацію ветеранів та воїнів АТО, йому оголошено про підозру. Про це в середу, 24 жовтня, прес-служба прокуратури міста Києва.

 

У ході досудового слідства було встановлено, що в межах державної програми з надання психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції майже 1300 ветеранів та бійців АТО мали пройти курс психологічної реабілітації у згаданому реабілітаційному центрі.

 

"Фактично вказані послуги учасникам бойових дій надані не були. Разом з тим керівник закладу надав до державних органів неправдиві відомості про виконання державної програми та протиправно заволодів державними коштами на суму понад 5,6 млн гривень", – йдеться в повідомленні.

 

У прокураторі заявили, що наразі керівнику центру оголошено про підозру за ч. 4 ст. 190 (заволодіння шляхом обману чужим майном в особливо великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

 

"Зважаючи на те, що вказаний фігурант одночасно є депутатом однієї із селищних рад підозру йому підписав прокурор міста Києва. Досудове слідство триває", – зазначається в повідомленні.

 

Нагадаємо, 7 червня прокуратура Києві повідомила про підозру директору товариству з обмеженою відповідальністю (ТОВ) "Віасан", яка привласнила майже півмільйона гривень бюджетних коштів, призначених для реабілітації воїнів АТО.