Прокуратура обіцяє у найкоротші терміни розслідувати вбивство міліціонера на Черкащині

13 Липня 2013, 18:04

"Під час розслідування встановлено, що працівники міліції діяли відповідно до вимог чинного законодавства", – повідомила прес-служба прокуратури Черкаської області.

Таким чином, слідче управління прокуратури області зареєструвало й розслідує кримінальне провадження за ст. 348 КК України (убивство співробітника правоохоронних органів).

У прокуратурі запевнили, що це розслідування буде завершено у найкоротший термін.

Між тим, у Генеральній прокуратурі спростували інформацію про те, що співробітники міліції організували акцію проти дій органів прокуратури, які відкрили спершу кримінальне провадження за фактом можливого перевищення службових повноважень міліціонерами.

У наглядовому відомстві запевнили, що співробітники міліції своєю акцією намагалися привернути увагу відповідних державних органів на їхню соціальну незахищеність і незахищеність під час виконання службових обов'язків.

У Генпрокуратурі також спростували інформацію про те, що нібито під час "міліцейської акції" було перекрито рух на одній із центральних автодоріг у м. Сміла.

Як повідомлялось, у Черкаській області підозрюваний у крадіжці убив одного міліціонера і поранив іншого під час спроби затримання.

Згодом ЗМІ повідомили, що прокуратура порушила справу проти співробітників міліції за перевищення посадових повноважень після невдалого затримання підозрюваного, у результаті якого один міліціонер загинув, інший потрапив у реанімацію, а підозрюваний покінчив із собою.

Через це, за інформацією ЗМІ, особовий склад міського управління міліції й родичі міліціонерів перекрили на знак протесту трасу Київ-Черкаси й центральну вулицю міста.

Акція пройшла без порушень громадського порядку. Згодом працівники МВС та родичі загиблого перемістилися до адмінбудівлі місцевої влади, де продовжили акцію.