Прокуратура направила в суд обвинувачення в держзраді щодо 11 кримських екс-депутатів

29 Грудня 2016, 19:44

Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальні акти стосовно 11 екс-депутатів Верховної Ради АР Крим, підозрюваних у державній зраді. Про це повідомила прес-служба прокуратури.

"Прокуратурою Автономної Республіки Крим направлено до суду обвинувальні акти стосовно колишніх депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим Сергія Цекова, Світлани Савченко, Костянтина Бахарєва, Едіпа Гафарова, Анатолія Заїченка, Ремзі Ільясова, Григорія Іоффе, Володимира Кличнікова, Віталія Нахлупіна, Єфима Фікса, Сергія Шувайникова, які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.111 КК України (державна зрада)", – йдеться у повідомленні.

В прес-службі підкреслили, що у ході розслідування кримінальних проваджень отримано беззаперечні докази того, що у березні 2014 року ці депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим надали допомогу та сприяли окупації Криму. Зокрема, вони незаконно прийняли низку постанов, в результаті чого було створено нелегітимне державне утворення "Республіка Крим".

Вказаним обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років.

Як повідомлялося, протягом 2016 року у скоєнні кримінальних правопорушень за статтею 111 Кримінального кодексу України (державна зрада) оголошено про підозру 66 особам.

98