Прокуратура направила до суду обвинувачення щодо заступника глави Миколаївської ОДА

23 Серпня 2016, 10:31

Військова прокуратура Південного регіону України направила до суду обвинувальний акт стосовно героя України, першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє управління по зв'язках з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Заступник голови Миколаївської ОДА підозрюють в отриманні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі на загальну суму 90 тис. доларів.

Чиновник був затриманий під час отримання хабара в Миколаєві 3 червня 2016 року.

Зазначається, що офіцерам військової прокуратури вистачило менше двох місяців для того, щоб зібрати необхідні докази вини підозрюваного.

Обвинувальний акт направлений для розгляду по суті в Центральний районний суд Миколаєва.

Нагадаємо,3 червня цього службовця разом із радником голови Миколаївської обласної ради викрили під час отримання хабара на загальну суму 90 тис доларів США від директора одного з Товариств за здійснення впливу та прийняття обласною радою і обласною державною адміністрацією позитивного рішення на користь останнього щодо надання дозволу на користування надрами на Новомиколаївському родовищі пиляних вапняків.

При обшуку в Романчука виявили валізу, в якій знаходилися кілька сотень тисяч доларів США, золоті прикраси і фашистські хрести, також під його будинком знайшли підземні тунелі з дорогоцінностями.

Приморський районний суд Одеси 8 червня заарештував Романчук на два місяці з можливістю внесення застави в сумі 5,5 млн грн. Адвокати Романчук оскаржували це рішення, намагаючись знизити суму застави, але апеляційний суд залишив це рішення в силі.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляв, що в разі внесення 5,5 млн грн застави за першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Миколу Романчука, необхідно буде довести законність походження коштів.