Прокуратура: на території “Артеку” незаконно торгували алкоголем та цигарками

26 Липня 2013, 01:25

"Вчора з залученням правоохоронних органів – міліції і податкової, прокурорські працівники навідалися на пляж "Гурівські камені". Ця прибережна зона належить до території МДЦ "Артек", проте, як виявилося, фактично її захопили комерсанти, які розвели там дуже бурхливу діяльність", – повідомили у прокуратурі. 

"Незважаючи на відсутність будь-яких дозвільних документів і необхідних ліцензій на підакцизні товари, підприємці зробили дитячий пляж "базарною площею", торгуючи тут, серед іншого, алкоголем і тютюном", – додали у відомстві і зауважили, що "торговці не пропускали людей до берега без сплати грошей в розмірі від 10 до 35 грн."

 Алкогольні і тютюнові вироби на суму 10 тис. грн. були вилучені. Щодо порушників складено адміністративні протоколи. Триває демонтаж незаконно встановлених торгових об'єктів з узбережжя.

"Прокуратурою Ялти внесено подання до МДЦ "Артек" і Гурзуфської селищної ради з вимогою притягнути винних посадових осіб до відповідальності, оскільки через їх бездіяльність була розгорнута незаконна діяльність на території, призначеної для оздоровлення дітей", – зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, раніше Співробітники УБОЗ та прокуратури Криму затримали виконуючого обов'язки керівника служби господарського забезпечення ДП «Міжнародний дитячий центр «Артек» під час одержання хабара за можливість торгівлі на території табору.