Прокуратура має близько 40 матеріалів на депутатів – Пинзеник

10 Липня 2017, 15:26

У прокуратурі знаходиться близько сорока матеріалів на депутатів. Про це повідомив перший заступник глави регламентного комітету Павло Пинзеник.

"За моєю інформацією у правоохоронних органів близько сорока папок на народних депутатів. З них можна вибрати будь-яку і подавати до Верховної Ради. Вони чомусь вибрали п'ять. Напевно, для цього були якісь причини, навряд чи правового характеру", – сказав він.

Пинзеник зазначив, що восени, швидше за все, в Раду надійдуть нові подання прокуратури на депутатів.

"Нам потрібно звикати до цього, і відкласти емоції на більш пізній період", – зазначив він.

Раніше повідомлялось, що регламентний комітет Верховної Ради України в середу, 12 липня, планує розглянути подання генерального прокурора України Юрія Луценка про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата фракції "Опозиційний блок" Михайла Добкіна.

Нагадаємо, що 7 липня регламентний комітет Верховної Ради визнав законними та обґрунтованими подання генерального прокурора України Юрія Луценка щодо народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Борислава Розенблата.

6 липня Регламентний комітет ВР визнав подання ГПУ на нардепа Максима Полякова недостатньо необґрунтованими й відправив їх на розгляд Верховної Ради.

5 липня у комітеті визнали законним і мотивованим, але недостатньо обґрунтованим подання на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від фракції "Радикальної партії" Андрія Лозового.

Також комітет 4 липня відмовив у знятті недоторканності з народного депутата від групи "Воля народу" Олеся Довгого.

3 липня  комітет визнав необґрунтованим подання генерального прокуратора України Юрія Луценка про надання парламентом згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з фракції "Народний фронт" Євгена Дейдея.