Прокуратура Києва заявляє, що ексгумація тіла Чорновола проведена законно

2 Червня 2011, 17:59

У відомстві нагадали, що слідчим відділом прокуратури міста Києва проводиться досудове слідство за фактом загибелі В’ячеслава Чорновола у березні 1999 року.

“На даний час у кримінальній справі слідчим прокуратури призначено повторну комісійну судово-медичну експертизу тіла загиблого. Після одержання письмового дозволу близьких родичів потерпілого, у відповідності до вимог кримінально-процесуального законодавства сьогодні проведено ексгумацію тіла В’ячеслава Чорновола, яке після огляду було передане до експертної установи для дослідження”, – сказно у повідомленні.

У прокуратурі також повідомили, що близьким родичам В’ячеслава Чорновола дозволено бути присутніми при проведенні вказаної експертизи, а також запропоновано надати свої пропозиції щодо персонального складу експертної комісії.

Нагадаємо,  2 червня син лідера Народного Руху України В'ячеслава Чорновола – народний депутат Тарас Чорновіл повідомив, що вночі представники Генпрокуратури таємно від родичів і без їхньої згоди провели ексгумацію тіла його батька.

Сестра Чорновола підтвердила інформацію про таємну ексгумацію тіла свого брата.