Прокуратура Києва підрахувала, що столичні чиновники вкрали майже півмільярда

15 Червня 2011, 08:28

«Як засвідчили результати роботи органів прокуратури міста, у поточному році у сфері бюджетної системи порушено 31 кримінальну справу, збитки по яким складають майже 500 млн грн.», – говориться у повідомленні.

За даними відомства, 129 посадовців притягнуто до відповідальності, до бюджету відшкодовано більше 20 млн грн. 13 кримінальних справ стосується посадовців місцевої влади та комунальних підприємств, середній розмір заподіяної ними шкоди становить 8,5 млн грн. 

Як відомо, правоохоронні органи порушили кримінальні справи стосовно чиновників київської міської влади на загальну суму понад 182 млн грн.

6 червня заступник глави Київської міської державної адміністрації Олександр Пузанов заявив, що за час знаходження у влади в Києві «молодої команди» Леоніда Черновецького були передані у власність безкоштовно або за безцінь близько 90 будівель в центральній частині міста.

Нагадаємо, 31 березня під час звіту у Київраді голова КМДА Олександр Попов заявив, що в Києві чиновники незаконно роздали 750 гектарів землі. Раніше, 13 березня, Попов заявив про незаконне відчуження в період з 2007 року по липень 2010 року 3,5 тис. га землі в Києві.