Прокуратура Криму закликала не брати участь у “виборах” на півострові

8 Вересня 2019, 12:39

Жителів окупованого Росією Криму закликають не брати участь в так званих "виборах", які російська влада у неділю, 8 вересня, проводить на півострові. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-секретаря прокуратури Автономної Республіки Крим Катерину Діденко у Facebook.

 

Так, в прокуратурі закликають не голосувати на "виборах депутатів кримського парламенту", а також місцевих рад, які сьогодні відбуваються на території окупованого Криму. Діденко додала, що так звані "вибори" не визнаються законними в Україні, Європейському Союзі, Сполучених Штатах та інших країнах.

 

"Прокуратура АР Крим закликає не брати участь в незаконних "виборах" на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь. Також, повідомляти в правоохоронні органи автономії про всі відомі факти організації та проведення незаконних виборів в Криму", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, 5 вересня Міністерство закордонних справ України висловило протест через заяву члена президії Боснії і Герцеговини Мілорада Додіка щодо належності Росії окупованого Криму. 

Позначки: