Прокуратура Донеччини викрила конвертцентр із щомісячним обігом у понад 100 млн грн

21 Березня 2016, 18:08

Прокуратура Донецької області спільно з співробітниками СБУ ліквідовала конвертаційний центр, який надавав послуги з мінімізації  податкових зобов’язань, штучного формування для суб’єктів підприємницької діяльності податкового кредиту на території України, зокрема у Донецькій області. Про це інформує прес-центр обласної прокуратури.

«Встановлено, що конвертаційний центр працював більше року. Основна його діяльність була зосереджена у місті Дніпропетровську та Києві. За попередніми підрахунками, щомісячний оберт грошових коштів складав понад 100 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що було проведено 15 обшуків у офісах, автомобілях та за домашніми адресами фігурантів.

«Під час обшуків у приміщеннях конвертаційного центру правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, грошові кошти, спеціальні програми для проведення незаконних операцій, фінансову документацію та засоби телефонного зв’язку, які підтверджують здійснення протиправної діяльності групи осіб», – сказано в тексті.

За даним фактом розслідується кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Наразі встановлюється місцезнаходження організаторів конвертаційного центру для прийняття законних процесуальних рішень.  

Нагадаємо, на Чернігівщині викрили конвертцентр, який "вивів у тінь" понад 100 млн грн.

Також великий конвертцентр ліквідували в Одесі.