Прокуратура АРК відкрила провадження через незаконний ввіз пасажирів у Крим

25 Грудня 2019, 12:08

Прокуратура Автономної Республіки Крим 25 грудня розпочала кримінальне провадження за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України компанією "Гранд-Экспресс", що організувала перевезення пасажирським потягом Санкт-Петербург – Сімферополь. Про це повідомляє прес-служба прокуратури

 

 

"У ході досудового розслідування буде надана правова оцінка незаконним діям посадових осіб компанії перевізника, а також незаконному запуску залізничного сполучення між Російською Федерацією та Кримським півостровом, оскільки, такі дії країни-окупанта грубо порушують державний суверенітет і територіальну цілісність України, свідчать про нехтування загальновизнаними принципами та нормами міжнародного права", – йдеться у повідомленні. 

 

Нагадаємо, 23 грудня у Росії заявили про завершення незаконного будівництва залізничної частини мосту через Керченську протоку до окупованого РФ Криму. 

 

Представництво президента Володимира Зеленського у Криму наголосило на протиправності запуску залізничного сполучення РФ-Крим.