Профільний комітет ВР не встигне підготувати до другого читання «банківський» законопроект

10 Квітня 2020, 11:55

Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики не підготує до позачергового засідання парламенту 13 квітня «банківський» законопроект у другому читанні. Про це сказав голова комітету Данило Гетманцев журналістам у п'ятницю, 10 квітня, передає «Інтерфакс-Україна».

 

«Ми як комітет не готові виносити на понеділок цей законопроект», – сказав Гетманцев, зазначивши що комітет збирається працювати швидко і не затягуватиме підготовки законопроекту до другого читання, але водночас не порушуватиме регламенту роботи ВР.

 

«Не розглядатимемо від поправки до поправки. Якимсь чином групуватимемо, але водночас я хочу, щоб ви зрозуміли: ми не порушуватимемо регламенту», – зазначив Гетманцев.

 

Нагадаємо, 30 березня Рада у першому читанні ухвалила закон №2571-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності», який називають «антиколомойським».

 

Законопроект унеможливить скасування рішення НБУ про націоналізацію та ліквідацію банків та повернення компенсації з держбюджету попереднім власникам. Ухвалення цього закону, а також про ринок землі є умовами для отримання Україною траншу Міжнародного валютного фонду.

 

Як повідомлялося, народні депутати під час підготовки законопроекту до другого читання подали понад 16 тисяч поправок.