Професор Лондонського університету пояснив, що має робити Україна для поліпшення свого міжнародного іміджу

11 Січня 2018, 11:24

Україна може змінюватися всередині країни та за кордоном. Вдома українці мають долучитися до справ на всіх рівнях, за кордоном Київ може зрозуміліше пропагувати свої цінності. Таку думку в інтерв’ю Тижню висловив професор Лондонського університету Бен О’Лоґлін.

«Вдома українці мають припинити думати, що політика — це щось таке, чим займається еліта. Інакше остання буде вільна діяти як їй заманеться, боротися один проти одного, марнувати гроші та ніколи не перейматися боротьбою з корупцією. Українці мають долучитися до справ на всіх рівнях: вулиці, району, міста, області тощо», — сказав він.

За кордоном, за словами професора, країна може зрозуміліше пропагувати свої цінності, кухню, поп-музику, безкрайню та красиву природу.

«Наприклад, Південна Корея обрала кілька аспектів своєї культури для активної реклами: бойове мистецтво тхеквондо, корейська поп-музика К-pop і страви кімчі. Україні потрібно обрати певні речі з власної культури, які є унікальними та привабливими, і почати просувати їх, щоб поліпшити імідж своєї країни у світі», — пояснив О’Лолін.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»