Проект Податкового кодексу Азарова дозволить ДПА займатися політичними розправами

18 Червня 2010, 09:40

За словами Сенченко, у разі ухвалення податкового кодексу уряду Азарова в країні слідом за «азаровщиною» з’явиться «тігіпковщина», повідомили Тижню в прес-службі БЮТ.

«Проект Податкового кодексу не повність відповідає терміну «азаровщина», оскільки з’явився другий повноцінний автор податкового кодексу – Сергій Тігіпко, і сьогодні це кодекс Азарова-Тігіпка», – сказав Сенченко.

Народний депутат повідомив, що проект Податкового кодексу фактично створює приховані офшори на території країни. Зокрема, розділ «адміністрування» перетворює податкову адміністрацію на податкове гестапо з усіма ознаками: починаючи від легалізації «стукачів».

Окрім того, за словами Сенченка, малий та середній бізнес обманули щодо введення норми про податкові канікули.

«5 мільйонів людей, які працюють в малому та середньому бізнесі, які під час виборів повірили обіцянкам Януковича про запровадження податкових канікул, вклали свої заощадження в справу, – сьогодні ці мільйони інвесторів обмануті», – наголосив міністр опозиційного уряду, і додав. – «Цинічною брехнею Партії регіонів також виявилися і всі обіцянки щодо зниження податків: наприклад, податок з прибутку обіцяли заміть 25% буде 20%, а насправді цей податок розподілили і в сумі він як був 25%, так і залишився; щодо ПДВ відтермінували досить далеко поетапне зниження, причому тимчасове, не сьогодні і не завтра, а на три роки».

Сенченко також звернув увагу на ситуацію, яка склалася сьогодні по відношенню до членів опозиції: «Те, що відбувається – це ганьба для країни, бо сьогодні податкова займається політичними розправами за рахунок кожного платника податків нашої країні».