Продовольча програма ООН призупинить надання допомоги жителям Донбасу

5 Грудня 2017, 23:53

Всесвітня продовольча програма заявила про припинення надання продовольства та іншої гуманітарної допомоги жителям України, яких зачепив конфлікт на Донбасі. Про це заявив речник гуманітарної організації.

За його словами, припинення постачання допомоги на схід України у наступні два місяці відбудеться у зв'язку з браком фінансування ВПП. Через проблеми з коштами для організації ставало дедалі складніше продовжувати реалізовувати свої програми в Україні.

Читайте також: Червоний Хрест відправив на Донбас майже 300 тонн гумдопомоги

Повідомляється, що Всесвітня продовольча програма продовжуватиме свою діяльність в обмеженому режимі на сході України щонайменше до середини 2018-го року та буде й надалі стежити за ситуацією в країні, наголосив речник ВПП.

Зазначимо, що Всесвітня продовольча програма є структурним підрозділом Організації Об'єднаних Націй та найбільшою в світі гуманітарною організацією.

Нагадаємо, раніше Міністерство соціальної політики призупинило видачу нових дозволів на ввезення вантажів 24-м благодійним фондам, які Служба безпеки України підозрює у фінансуванні тероризму.