Він пояснив, що фільми, які були подані під назвою "Українські злі", є частиною альманаху «Україна, Гудбай»!». Кілька фільмів у рамках проекту «Україна, Гудбай!» були зроблені за підтримки Держкіно, яка, відповідно, є їх право власником.
«Ми придумали таку назву («Українські злі»). Не називати «Україна, Гудбай!» – 2», а просто назвати якось інакше. Цю назву не погодили (з Держкіно- ред.) та не погодили участь цих картин з іншими картинами в альманасі. І через це виникло непорозуміння з Держкіно», – сказав Денис Іванов.
«По договору, ми мали ці речі погоджувати», – додав він.
«Це робочий момент, це не конфлікт влади та митців. Це конфлікт, який ми зараз намагаємось вирішити, знявши фільм і просто виклавши його в інтернеті», – сказав він, спростувавши інформацію про цензуру з боку Держкіно.
Він також підтвердив, що в інтернеті з’явиться весь альманах, включно з короткометражкою «Красива Жінка».
Нагадаємо, сьогодні авторка одного з фільмів альманаху Аксінья Куріна написала в блозі, що під час прем’єрного показу альманаху короткометражних фільмів «Українські злі» продюсери повідомили, що «цей сеанс перший та останній». «Можу припустити, що паніку у можновладців викликала "Красива жінка" Альони Алімової, про те, як бібліотекарка закохується в портрет Віктора Януковича», – написала вона.
Як писав Тиждень.ua, «Українські злі» – вісім короткометражок, що ідейно та формально продовжують гучний альманах «Україно, гудбай!», мали вийти в прокат з 28 березня.
Три з 8 стрічок у альманасі були створені за підтримки Держкіно: «Гауді» режисера Аксині Куріної, «Та поїду!» режисера Валерія Шалиги та «Без ГМО» режисера Лариси Артюгіної. Також планувалось, що у квітні сім фільмі, знятих українськими кінематографістами в рамках проекту «Україно, гудбай», покажуть у конкурсній програмі фестивалю незалежного кіно Східної Європи Kinofest NYC у Нью-Йорку. Чотири з них – створені за підтримки Держкіно: «Гауді» Аксині Куріної, «Як козаки в космос полетіли» Євгена Матвієнка, «Національна ідея в Україні» Дана Воронова та «Пиріг» Юрія Ковальова.
Всього в проекті «Україна, Гудбай!» було створено 25 короткометражних робіт, 16 з яких були зняті за підтримки Держкіно за результатами першого конкурсу кінопроектів на отримання державного фінансування.