Проблемами Донбасу зайнялася українсько-американська місія «Схід»

18 Серпня 2015, 23:40

18 серпня відбулась зустріч першого заступника голови Донецької ОВЦА Євгена Вілінського з представниками українсько-американської місії «Схід». Про це йдеться на сайті Донецької обласної військово-цивільної адміністації.

«Місія завітала на Донбас з метою виявлення та оцінки проблем громад міст та сіл регіону, підготовки стратегії сталої співпраці між українськими громадами, волонтерами, посадовцями, підприємцями та військовими Східної України та США», – йдеться у повідомленні.

Згідно з текстом, представники місії запропонували визначити відповідальну особу від Донецької облдержадміністрації для комунікацій з ними та парламентом США з питань допомоги розвитку малого та середнього бізнесу в Донецькій області.

На зустрічі був присутній Борис Потапенко – віце-президент Ради Українських Державницьких Організацій Світу, Директор Ліги українців Канади, радник сенатора США.

«Донбас для нас є новим напрямком роботи. Діаспора не допильнувала його свого часу. І саме тому нам дуже цікаво працювати в цій сфері та допомогти людям» – зазначив Борис Потапенко.

Як повідомлялося, США передали на Донбас військово-польовий госпіталь.