ПРЯМЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ УНІКА З АВТОЦИВІЛКИ

8 Вересня 2016, 15:10

На початку вересня Страхова компанія «УНІКА» запустила новий продукт «Пряме врегулювання для клієнтів УНІКА» в комплексі з обов'язковим страхуванням цивільної відповідальності власників транспортних засобів перед третіми особами (ОСЦВ).

Тепер клієнти, які придбали новий продукт разом з полісом ОСЦВ в УНІКА, мають можливість в разі ДТП, будучи постраждалою стороною, отримати страхове відшкодування безпосередньо в Страховій компанії «УНІКА». Таким чином, відсутня необхідність звертатися в страхову компанію винної сторони, що дозволяє клієнтам економити час. У продукті «Пряме врегулювання для клієнтів УНІКА» відсутні обмеження щодо прийняття на страхування транспортних засобів в залежності від року випуску, а також немає обмежень за переліком страхових компаній, у яких винна сторона придбала поліс.

УНІКА пропонує на вибір дві програми «Прямого врегулювання для клієнтів УНІКА» − базова, вартість якої становить 295 грн., і розширену за 490 грн., яка включає в себе послуги Технічного асистансута Консьєрж сервісу. Раніше ці послуги надавалися тільки в пакеті зі страхуванням КАСКО, і користуються великою популярністю серед клієнтів компанії.

Новий страховий продукт продовжує ряд інноваційних та комфортних страхових рішень, а також забезпечує надання надійного захисту інтересів клієнтів Страхової компанії «УНІКА».

Довідка:

UNIQA в Україні

UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників обслуговують близько 1,2 млн. страхових полісів.

www.uniqa.ua

UNIQA InsuranceGroup

UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках Австрії, Центральної та Східної Європи. Понад 22 тис. співробітників обслуговують 9,3 млн. клієнтів в 19 країнах: Австрії, Італії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Албанії, Боснії і Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Угорщині, Косово, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Чехії та Україні.

www.uniqagroup.com

 

UNIQA – контакти для преси в Україні
Олена Симончук
01033, Київ, Україна
вул. Саксаганського, 70-A
+38 044 225-60-00 (вн.13-46)
E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.com
www.uniqa.ua