Президенти Молдови і Болгарії запевнили Україну в підтримці – Кубів

16 Листопада 2016, 08:57

Перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів зустрівся з президентами Молдови і Болгарії Ніколає Тімофті і Росеном Плевнелієвим. Про це Степан Кубів написав на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, у цих країнах нещодавно пройшли президентські вибори, на яких перемогли проросійські кандидати.

"Президент Молдови Ніколає Тімофті та президент Болгарії Росен Плевни запевнили, що Україна завжди може розраховувати на підтримку і дружнє ставлення Молдови та Болгарії", – повідомив Кубів.

Він також зазначив, що зустріч з президентами була "незапланованою і випадковою".

За словами Кубіва, президенти передали Петру Порошенку, Володимиру Гройсману й Андрію Парубію щирі побажання і слова підтримки "в нашій єдності у спільній роботі над важливими реформаторськими ініціативами".

Нагадаємо, на президентських виборах у Молдові та Болгарії перемогли проросійські кандидати. Новообраний президент Молдови Ігор Додон заявив, що перший візит за кордон в якості глави держави здійснить до Росії.

Новообраний президент Болгарії Румен Радєв пообіцяв разом з болгарським урядом працювати над скасуванням санкцій проти Росії. Раніше через результати виборів прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов подав у відставку.

Позначки: